KAS IR SPOGUĻOŠANA?

 

Spoguļošana ir unikāla sevis izzināšanas un korekcijas metode, kā arī psiholoģisku instrumentu kopums, kas cilvēkam ļauj precīzi izprast savu realitāti un izmainīt to sev vēlamākajā virzienā. Spoguļošana dod ātrus un noturīgus rezultātus. Šī metode ļauj cilvēkam pašam panākt redzamas pozitīvas pārmaiņas jebkurā dzīves jomā – attiecībās, mīlestībā, biznesā, veselībā,… un vispārējā dzīves mērķu un jēgas sajūtā. Cilvēki, kuri ir izgājuši pilnu Spoguļošanas kursu, labāk izprot sevi un apkārtējos, prot veiksmīgāk pārvarēt dzīves grūtības, fiziski un emocionāli jūtas labāk un dzīvo vieglāk. Viņi pazīst un prot uzturēt savu individuālo prieka, veiksmes un mīlestības sajūtu.

Spoguļošanas metode balstās uz Itālijas un arī citu valstu zinātnieku veikto pētījumu rezultātiem, kas atklāj cilvēka spoguļneironu esamību un darbību. Spoguļošanas metode ir izstrādāta un tiek attīstīta Latvijā un tās autori ir pieci dažādu novirzienu psihoterapijas un psiholoģijas praktiķi, kuri vada arī Spoguļošanas grupas Latvijā un ārzemēs (skat. sadaļu MODERATORI). Šī pašizaugsmes grupu darbība ir sākusies un veiksmīgi turpinās Latvijā jau no 2008. gada. Spoguļošanas iespējas līdz šim ir izmantojuši vairāk kā 1000 cilvēku.

 

 


KĀPĒC METODI SAUC PAR SPOGUĻOŠANU?

Lasīt tālāk

KĀPĒC GRUPĀ?

Lasīt tālāk
 

KO IEGŪST NO SPOGUĻOŠANAS?

Lasīt tālāk

SPOGUĻOŠANAS PAMATPRINCIPI

Lasīt tālāk

KĀDOS JAUTĀJUMOS SPOGUĻOŠANA PALĪDZ?

Lasīt tālāk

SEMINĀRU SECĪBA UN PIETEIKŠANĀS

Spoguļošanā vispirms jāpabeidz Pamatkursu, kas sastāv no sešiem semināriem. Pamatkursa programma un cena apskatāma šeit. Pēc tam, ja dalībnieks to vēlas, ir iespējams iziet jebkuru no padziļinātajā Spoguļošanā piedāvātajiem četriem izvēles kursiem atkarībā no dalībnieka personīgajām vajadzībām un interesēm. 

Pieteikties Autorsemināriem un Videosemināriem var jebkurš interesents bez jebkādas iepriekšējas sagatavotības.

Pieteikties Spoguļošanas grupām var personas, kas sasniegušas 30 gadu vecumu. Īpašos gadījumos Spoguļošanā var uzņemt arī nedaudz jaunākas personas, bet tikai pēc iepriekšējas individuālas intervijas pie kāda no metodes autoriem (moderatoriem).

Spoguļošanā netiek uzņemtas personas, kas lieto antidepresantus, kam diagnosticēta šizofrēnija, šizoafektīvi traucējumi vai jebkāda veida atkarības smagā formā. 

 Uzdot jautājumu
 Pieteikties Spoguļošanai

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.